Dalaman Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Dalaman Beko Servisi

Dalaman Beko servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Dalaman Beko servisi olarak ev ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz Beko markasına ait olan beyaz eşyalarda sizlere servis hizmeti sunmaktayız. Öncelikle montaj ve kurulum hizmeti cihazlarını yeni almış olan kişilere verilmektedir. Kurallara uygun olan kurulumlarla beyaz eşyalarınızı uzun yıllar kullanabileceksiniz. Bakım hizmetleri de sizler için verilir. Beyaz eşya ve klimalarınıza bakım yaptırarak onları uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Zamanla ortaya çıkan sıkıntılarda tamir ve yedek parça hizmetleri de sunmaktayız.

Dalaman Beko servisi olan firmamız belli bir iş ahlakı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Dalaman ve çevresinde tercih edilir bir servis olmaktan mutluluk duymaktayız. İşte bizim farkımız:

  • İşinde uzman ve deneyimli personellere sahibiz.
  • Yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
  • Adrese hızlı ulaşım bütün semt ve mahallelerimiz için geçerlidir.
  • Verilen randevulara sadık kalarak çalışmaktayız.
  • Sizlere temiz işçilik sunmaktayız.
  • Garantili servis hizmetleri müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Gün geçtikçe büyüyen servis ağımız bulunmaktadır.

Orijinal yedek parça garantisi sizlere sunulmaktadır.

Beko Servisi Dalaman

Beko servisi Dalaman ilçemizde devamlı kullandığınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre fırın ve klimalarda sizlere servis hizmeti sunar. Özellikle cihazlarınızın ilk kurulumlarını bize yaptırarak servis garantimizden faydalanabilirsiniz. Garanti süresi içinde ortaya çıkan arızalarda sizlerden ücret talep edilmez. Garantisi bitmiş olan cihazlarınız için de oldukça cüzi oranda servis hizmeti almaktayız.

Beko servisi Dalaman şubesi olarak ehil sahibi ve eğitimli teknik personellerle çalışmaktayız. O yüzden sizin için değerli olan beyaz eşyalarınızı personellerimize gönül rahatlığı ile teslim edebilirisiniz.

Neden Biz? & İletişim Bilgilerimiz

Beko Tamircisi Dalaman

Dalaman Beko tamircisi olarak sizlere birçok hizmet verilmektedir. Amaç beyaz eşyalarınızı randımanlı olarak kullanabilmenizdir. Yapılacak bakımlar ve tamirlerden sonra cihazlarınız performanslı olarak çalışacaktır. Tamir hizmetlerimiz yerinde ve servisimizde yapılmaktadır. Aşağıdaki beyaz eşyalarla ilgili servis hizmetini alabilirsiniz:

  • Beko çamaşır makinesi
  • Beko bulaşık makinesi
  • Beko ankastre fırın
dalaman beko servisi yatay

Dalaman Beyaz Eşya Servisi

Dalaman Beko tamircisi bölge bayii denildiği zaman firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra uzman ve deneyimli kadrosuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilgi ve deneyimleri ile daha   fazla müşterinin sorunlarına çözüm olarak, kısa zaman içinde çözüme ulaştırıyoruz. Her türlü beyaz eşya tamiri konusunda marka adı fark etmeden 7/24 size hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
Dalaman  Beko tamircisi denildiği zaman bölgedeki tek beyaz eşya firmasıyız. Bu nedenle tüm beyaz eşya sorunlarınızın çözüme kavuşması için çağrı merkezlerimize telefon ederek bizden yardım isteyebilirsiniz. Kısa zaman içinde mutlaka teknik ekibimiz tarafından size geri dönüş yapılarak tamir işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Her konuda bilgi alabileceğiniz telefon numaralarımız sitemizde yer almaktadır.

Dalaman Beko Servisi Hizmetlerimiz

dalaman beko servisi yatay
dalaman beko servisi
dalaman bulaşık makinası servisi
dalaman çamaşır makinası servisi
dalaman buzdolabı

Dalaman Beyaz Eşya Servisi Hizmetlerimiz

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz